ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
65متر 2 خواب/ فرصت خرید/ میدان صدم نارمک
65متر 2 خواب/ فرصت خرید/ میدان صدم نارمک
13 ساعت پیش در هفت حوض
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
65
ساخت
1393
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
13,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
204,615,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
گروه مشاورین املاک بزرگ اوج
با ما همراه باشید جهت معرفی واحدی ارزنده و به قیمت رسیده مناسب سکونت و سرمایه گذاری✨️
مشخصات ⬇️
65 متر 2 خواب ✅️
طبقه اول ✅️
آسانسور ✅️
انباری سندی
سالن پرده خور ✅️
مشاعات تمیز ، مدیریت عالی ✅️
مشاور و همراه شما حسین پور
جهت اطلاع از وضعیت بازار و فایل های مشابه با من تماس حاصل فرمایید
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت