تائید
فروش مسکونیآپارتمان65متر 2خواب/کم واحد/کم سن/طوس/بازسازی شده

65متر 2خواب/کم واحد/کم سن/طوس/بازسازی شده

1 روز پیش در دکتر هوشیار

متراژ
65
ساخت
1399
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏11,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏173,076,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
این آگهی واقعیست و امکان بازدید وجود دارد

واحد تخلیه و مالک فروشنده واقعی و آماده قرارداد

65 متر 2 خواب

سالن خوش نقشه و دلباز

اتاق خواب ها هر دو تخت خور
بازسازی شده

فایل صددرصد شخصی

مشاور شما
خادم