تائید
فروش مسکونیآپارتمان65متر/خواب نورگیر/فول دیزاین/سالن پرده خور

65متر/خواب نورگیر/فول دیزاین/سالن پرده خور

2 ساعت پیش در شهر زیبا

متراژ
65
ساخت
1400
قیمت کل
‏6,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏93,846,000 تومان
طبقه
3
بهترین زمان برای اقدام همین امروزه
❌️خرید به ریال پیشرفت به دلار❌️
✔️دپارتمان بزرگ آداک
✔️مشاور و کارشناس شما : خانم نیکو❤️
✔️قوی ترین و بروز ترین فایلینگ در منطقه.

مشخصات ملک:
65متری
دوخواب نورگیر
فول امکانات
پکیج
پارکینگ و انباری
آسانسور

♦️خرید آسان =نقدینگی+وام مسکن+رهن
✔️با هر نقدینگی شما را صاحب خانه میکنم. ✔️صفر تا صد کارهای وام و رهن به عهده دپارتمان بدون هیچ دوندگی برای شما.
✔️برای بازدید از ملک ها و مشاوره حرفه ای با بنده تماس بگیرید.
☎️پاسخگویی همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت 9صبح الی 21 شب