تائید
فروش مسکونیآپارتمان65متر/دوخواب/غرق نور/همکف/خیابان ایران

65متر/دوخواب/غرق نور/همکف/خیابان ایران

3 روز پیش در ایران

متراژ
65
ساخت
1389
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏6,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏104,615,000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
✅مالک محترم یک هفته میفروشیم سه روزه اجاره می دهیم✅

⭕️گزینه ای مناسب جهت سکونت وسرمایه گزاری⭕️

✔️65متر ✔️ ساخت89
✔️دو خواب ✔️ تک واحدی
______________________________
✔️خواب ها بزرگ تخت خور/پرکمد/نورگیر
✔️تک واحدی حیاط دار/طبقه همکف/اکازیون
✔️پذیرای پده خور/ قابل چیدمان/نورگیرازهرطرف
✔️آشپزخونه پرکابینتMDF/پرده خور/پمپ ومخزن تعبیه شده
✔️همه مالک/خونه فول بازسازی شده /لوکیشن ودسترسی عالی
_____________________________
⭕️ملک 150میلیون ماهیانه11میلیون دراختیارمستاجرمی باشد(تاآخراین ماه)
_____________________________
✅قابلیت اخذهرنوع وام زوجین واولادبرای مشتری ازطرف ما
✅قابلیت رهن تا1میلیاردازطرف خودمسکن طی یک هفته

⛔املاک تماس نگیرد