تائید

65متر دوخواب

1 هفته پیش در اسفندیاری

متراژ
65
ساخت
1381
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏5,370,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏82,615,000 تومان
طبقه
همکف
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بنام خدا

یک واحد 65متری دوخوابه
واحد داخل مجتمع هست در طبقه اول کلا یک پله
هر طبقه دوواحدی
دارای انباری
در رهن مستاجر 300م قابلیت تمدید
سند تک برگ
قابلیت اجاره یا خرید پارکینگ