تائید
فروش مسکونیآپارتمان65متر/سندتکبرگ/روبه نما/روبه آفتاب/فاز1

65متر/سندتکبرگ/روبه نما/روبه آفتاب/فاز1

5 ساعت پیش در فاز 1

متراژ
65
ساخت
1395
اتاق
1
قیمت کل
‏4,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏64,615,000 تومان
طبقه
2
▫️ ‼️ باما مطمئن خرید کنید ‼️
▫️
⏪️ همراه شما هستیم تا لحظه تنظیم سند
⏪️ استعلام آنی مدارک و سند قبل عقد قرارداد و پرداختی
⏪️ اخذ وام تا سقف یک میلیاردو پونصدبرعهده کارگزار ما
⏪️ رهن واجاره برعهده ما
▫️ ________________________________
دسترسی بسیار بالا با بافت شهری قوی
امنیت بالا حتی درشرایط خاص و دور از نقاط حساس
بورس سرمایه گذاری کل کشور درغرب تهران
▫️ _________________________________
⏪️ کدثبتی تهران
⏪️ عرصه واعیان
⏪️ سندتک برگ
⏪️ پکیج
⏪️ روبه نما و آفتاب
⏪️ قابلیت رهن تا 800تومن
▫️ ________________________________
مبلغ آگهی ( پرداختی شما) + وام +رهن = قیمت کل
▫️ _________________________________
مشاورخرید و فروش شما :
▫️ خانم سپهر☎️ ☎️ ☎️ ☎️
❌️ملک درحال افزایش قیمته همین امروز تماس بگیرید❌️

▫️ دپارتمان بین الملل شعبه چهارم شرقی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

املاک بزرگ بین الملل شعبه ۳