تائید
فروش مسکونیآپارتمان65متر / فول/ پونک

65متر / فول/ پونک

3 روز پیش در پونک

متراژ
65
ساخت
1385
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏16,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏253,846,000 تومان
طبقه
همکف
وضعیت واحد
بازسازی نشده
به دنبال خانه ای هستید که هم مدرن باشد و هم حس آرامش طبیعت را داشته باشد، این واحد 63 متری دقیقاً برای شماست.

✅ **ویژگی های کلیدی:**
**متراژ:** 65 متر مفید (طراحی هوشمندانه)
**پاسیو اختصاصی:** 8 متر فضای باز برای گیاهان، فضای نشیمن یا تنفس در فضای باز
**وضعیت:** بازسازی شده (بدون نیاز به هزینه اضافی)
**مشاعات:** بسیار تمیز، مرتب و با نگهداری عالی
**امکانات:** دارای پارکینگ اختصاصی

این واحد در ساختمانی با تراکم بسیار کم (فقط 8 واحد در کل ساختمان و 2 واحد در هر طبقه) واقع شده که آرامش و حریم خصوصی شما را تضمین می کند.
املاک پرسپولیس ایرانیان
مشاور شما علی