تائید
فروش مسکونیآپارتمان65متر نوساز کیلیک نخورده/روبه نما/30متر حیاط خلوت

65متر نوساز کیلیک نخورده/روبه نما/30متر حیاط خلوت

4 روز پیش در فاز 1

متراژ
65
ساخت
1404
قیمت کل
‏5,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏84,615,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
سرویس بهداشتی
ایرانی و فرنگی
✨املاک بزرگ اشکان✨
فروش آپارتمان لوکس – نوساز و کیلید نخورده

✨ مشخصات ملک:

متراژ: 65متر
تعداد خواب: 2خواب
30مترحیاط اختصاصی
نمای ساختمان: مدرن با طراحی خاص
موقعیت: تاپ لوکیشن، دسترسی عالی به مراکز خرید و اصلی ترین خیابان ها
ویژگی ها:

واحد نوساز و بدون سکونت، طراحی داخلی مدرن،
نورگیری عالی، ویو باز و دل انگیز، مصالح درجه یک،
کتابخانه ساختمانی/سالن بدنسازی
محوطه آرام و امن.
مشاور فروش شما:امیرحسنلو
برای اطلاعات بیشتر و بازدید هماهنگ فرمایید.