تائید
فروش مسکونیآپارتمان65مترتکخواب/100مترحیاط/شیک وزیبا/گذر12متری

65مترتکخواب/100مترحیاط/شیک وزیبا/گذر12متری

4 روز پیش در امام سجاد(ع)

متراژ
65
ساخت
1383
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏6,280,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏96,615,000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
هوالرزاق...

خریدی عالی درخور تحسین
ترکیب نور و نقشه
دارای 100متر حیاط
انباری
بالکن
نما سنگ
گذر کوچه 12متر
سند تکبرگ اماده انتقال
مالک فروشنده قطعی
اماده تخلیه مناسب سکونت و سرمایه گذاری

تکبازدید=خرید
بازدید باهماهنگی
مشاور شما:
حسین جمالی