تائید
فروش مسکونیآپارتمان65متری/جنوبی/محدوده میدان زندیه

65متری/جنوبی/محدوده میدان زندیه

1 هفته پیش در ملایر

متراژ
65
ساخت
1392
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏2,430,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏37,384,000 تومان
طبقه
همکف
وضعیت واحد
بازسازی نشده
سلام و درود

✔️ گودرزی هستم | کارشناس تخصصی امور ملکی شما در ملایر

⚜️ دپارتمان تخصصی املاک وزراء⚜️

✅️ نور طبیعی در سراسر آپارتمان
✅️طراحی مدرن و فضایی آرام بخش
✅️محدوده جاده سلامت

  از آدرس تا آرامش املاک وزرا باشماست

باما تماس بگیرید

️از پیگیری تا قرار داد درخدمت شما هستیم...

دپارتمان املاک وزراء

Vozara realstate