تائید
فروش مسکونیآپارتمان66 متر خواب/طلاییه

66 متر خواب/طلاییه

2 هفته پیش در شهرک طلاییه

متراژ
66
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏3,807,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏57,681,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
2
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی شده
بالکن
دارد
✅ فروش آپارتمان 66 متری دوواحدی در طلاییه
⭐️ 2 خوابه
⏺️ طبقه اول
✔️ پارکینگ دارد
✔️ انباری دارد
⚡️ سال ساخت 1390
♻️ بازسازی شده
⚖️ سند تک برگ
✅ برای هماهنگی بازدید تماس بگیرید...