تائید
فروش مسکونیآپارتمان66 متر یک خواب ویو ابدی سالن پرده خور

66 متر یک خواب ویو ابدی سالن پرده خور

17 ساعت پیش در جنت‌آباد مرکزی

متراژ
66
ساخت
1386
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏11,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏174,242,000 تومان
طبقه
2
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی شده
جنس کف
سنگ
✨️66متر
✨️باسازی صفر تا صد

✨️طبقه دوم سندی (( 3 روئیتی

✨️همسایگان خوب و محترم...
✨️مشاور تخصصی منطقه 5 خانم یکتا