تائید
فروش مسکونیآپارتمان66متر 1خواب 2پارکینگ سندی

66متر 1خواب 2پارکینگ سندی

3 روز پیش در امانیه

متراژ
66
ساخت
1402
اتاق
1
قیمت کل
‏26,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏401,515,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
3
جهت ساختمان
جنوبی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
5
فروش آپارتمان در جردن
موقعیت: جردن (بلوار نلسون ماندلا)

متراژ: 66 متر

تعداد خواب: 1 خواب

پارکینگ: 2 پارکینگ سندی

املاک خانه ما