تائید
فروش مسکونیآپارتمان66متر 2خواب طبقه اول ازادی تاپ لوکیشن تک واحدی

66متر 2خواب طبقه اول ازادی تاپ لوکیشن تک واحدی

2 روز پیش در توحید

متراژ
66
ساخت
1388
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏9,350,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏141,666,000 تومان
طبقه
1
66متر 2خواب تاپ لوکیشن

4طبقه تک واحدی

طبقه اول

انباری /بالکن

کمد دیواری عمیق وجادار

پذیرای مناسب هر نوع چیدمان

خوابها بزرگ تخت خور 2نفره

خوش نقشه /نورکیر

نما گرانیت مشکی 16ساله

دست رسی به مترو وبی ارتی کمتر از 2دقیقه

قابلیت 1/200رهن کامل

کارشناس املاک :مظفری