تائید
فروش مسکونیآپارتمان66متر دوخواب/تک واحدی/دوساله

66متر دوخواب/تک واحدی/دوساله

1 سال پیش در تهران

متراژ
66
ساخت
1401
قیمت کل
6٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
93٬939٬000 تومان
طبقه
1
با سلام و احترام
66متر دوخواب تک واحدی
دو خواب استاندارد با کمد دیواری
خوش نقشه نورگیر
سالن مربع قابلیت انواع چیدمان
آشپزخانه فول کابینت مناسب سلیقه بانوان
دسترسی به مترو و بی آرتی کمتر از پنج دقیقه پیاده روی
دسترسی عالی به هفت حوض

مالک فروشنده
به قیمت رسیده

بازدید با هماهنگی
برای هر نوع سلیقه ای واحد داریم فقط کافیه تماس بگیرید

املاک بالکن
آدرس: مدائن جنوبی پلاک 99

قوی ترین فایلینگ شخصی منطقه
مشاور:صحرایی