تائید
فروش مسکونیآپارتمان66متر /طبقه 3/فول بازسازی

66متر /طبقه 3/فول بازسازی

1 روز پیش در دولاب

متراژ
66
ساخت
1385
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏6,350,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏96,212,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
3
به نام خدا

ملک فول باز سازی هست
تک واحدی طبقه سوم
پارک موتور دارد
انباری دارد
بهترین لکیشن منطقه
تا مترو 5 دقیقه
تا بی ار تی 6 دقیقه
دسترسی محلی عالی
فروشنده واقعی
فایل مشابه موجود هست
فایل ملک خودتون را به ما بسپارید تا سریع ترین زمان ممکن به فروش برسد
مشاور شما تا پای قرار داد قاسمی