تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطب66متر موقعیت اداری بر اصلی آذربایجان

66متر موقعیت اداری بر اصلی آذربایجان

2 هفته پیش در سلسبیل شمالی

متراژ
66
ساخت
1380
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏7,990,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏121,060,000 تومان
طبقه
2
بنام خدا

به قیمت پارسال خرید کنید...

66متر تکخواب در3طبقه دوواحدی...
این واحد در طبقه وسط می باشد...

18متر انباری سندی که200تومن در رهن می باشد...

ساختمان تابلو خور... فاصله نزدیک تا مترو نواب...

برای اطلاعات بیشتر و بازدید واحد تماس بگیرید...

مشاور هاشمی
املاک سام

ص.ا.ل.ح.ی