تائید
فروش مسکونیآپارتمان67 متر/فول بازسازی/با امکانات/بر اصلی

67 متر/فول بازسازی/با امکانات/بر اصلی

16 ساعت پیش در جی

متراژ
67
ساخت
1390
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏7,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏110,447,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
✨هلدینگ بزرگ درویش ✨

آپارتمان،67متر، تک خواب،طبقه چهارم
ساختمان 5 طبقه،کلا 15 واحد

امکانات :
✅آسانسور ایتالیایی 8 نفره
✅انباری سندی کاربردی
✅بالکن نورگیر

✅ سند آماده تک برگ آماده انتقال
✅دسترسی آسان به مراکز رفاهی و عمومی

واحد تخلیه میباشد آماده سکونت
قابلیت رهن تا 700 میلیون

پرداختی: 6/450
⚡️گزینه ای عالی برای سرمایه گذاری مطمئن⚡️

⚡️موقعیت عالی با دسترسی مناسب⚡️

برای بازدید و دریافت اطلاعات بیشتر همین حالا تماس بگیرید

کارشناس فروش /خانم مرادی
کد:7600