تائید
فروش مسکونیآپارتمان67 متر / میعاد شمالی / پارکینگ

67 متر / میعاد شمالی / پارکینگ

2 هفته پیش در خانی آباد نو شمالی

متراژ
67
ساخت
1386
قیمت کل
‏8,710,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏130,000,000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
لطفا قبل از تماس آگهی کامل مطالعه شود

⚜ خانی آباد نو میعاد شمالی
⚜ 67 متر
⚜ تک واحدی
⚜ بازسازی شده
⚜ 9 متر حیاط خلوت
⚜ پارکینگ غیر مزاحم
⚜ انباری
⚜ کوچه های فرد میعاد شمالی

مشاوره و کارشناسی امور ملکی : مسعود راد