تائید
فروش مسکونیآپارتمان67 متر یک خواب اقدسیه سوپر نوسازی شده

67 متر یک خواب اقدسیه سوپر نوسازی شده

9 ساعت پیش در اقدسیه

متراژ
67
ساخت
1386
اتاق
1
قیمت کل
‏23,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏343,283,000 تومان
طبقه
1
67 متر یک خواب
مجتمع با سرایداری مقیم
پارکینگ و انباری و آسانسور
0 تا صد نوسازی شده
سیستم هوشمند
گرمایش از کف
داکت اسپلیت سرمایش