تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی670متر دور محصور/با پروانه ساخت

670متر دور محصور/با پروانه ساخت

2 هفته پیش در کوچصفهان

قیمت کل
‏3,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏4,477,000 تومان
به نام خدا
درود

زمین
نوع کاربری: باغی مسکونی/230متر مسکونی
مساحت زمین: 670 متر
متراژ بر زمین: 16
امتیازات: پای زمین
وضعیت سند: نسق
نامه بنیاد: دارد
پروانه ساخت: دارد
بر آسفالت/خاکی/(توضیحات): حدود 200 متر خاکی عالی/زیر سازی شده برای آسفالت

✔️اطلاعات بیشتر در خدمتتون هستم

مشاوره شما ؛ مسعود نوربخش

✅️مناسبترین ملکها را به شما معرفی می کنیم

✅️ثبت کد رهگیری برای کلیه معاملات

✅️دارای پروانه کسب از اتحادیه املاک شهرستان