تائید
فروش مسکونیآپارتمان67متر/تک خواب/کم واحد/قلندری

67متر/تک خواب/کم واحد/قلندری

2 روز پیش در گلشهر

متراژ
67
ساخت
1388
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏3,380,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏50,447,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
4
مشاورامور ملکی مهدیون⚜️_____
⚜️فرصتی مناسب برای سرمایه گذاری⚜️
❗️زیر قیمت منطقه ❗️
مالک فروشنده 100٪
✔️67 متر بدون کوچک ترین پرتی
✔️سالن خوش نقشه و خوش چیدمان
✔️دارای تک خواب بزرگ و قابل چیدمان
✔️فول امکانات
✔️جهت ملک:شمالی
✔️جهت واحد:جنوبی
✔فول بازسازی شده
✔کناف کاری
✔️طبقه 2 از 4
✔️7 واحدی
✔️سال ساخت:1388

⚜️تا مردادماه دست مستاجر 290 /4تومن⚜️

‼️برای اطلاعات بیشتر و بازدید تماس بگیرین