ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
67متر نوساز*جنب آباد جنوب
67متر نوساز*جنب آباد جنوب
2 هفته پیش در جنتآباد جنوبی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
67
ساخت
1404
قیمت کل
24,120,000,000 تومان
قیمت هر متر
360,000,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
به نام یگانه معمار هستی
سازه ای که ارائه شده مطابق با معماری مدرن روز دنیا سازه مدرن و با طراحی منحصر به فرد
❗️مشخصات ملک:
67 متر
2 خواب
طبقات مختلف
2 واحدی
هوشمند
هر طبقه دو درصد افزایش قیمت
با هر بودجه و سلیقه ای برای شما عزیزان واحد مورد نظر شما رو ارائه می دهیم
برای دریافت اطلاعات بیشتر و فایل های مشابه در منطقه در خدمت شما عزیزان هستیم
کارشناس امور ملکی :
امیر
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت