تائید
فروش مسکونیآپارتمان67متری/سند قولنامه ای/قیمت عالی

67متری/سند قولنامه ای/قیمت عالی

2 ساعت پیش در نکاح؟

متراژ
67
ساخت
1404
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏2,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏41,791,000 تومان
طبقه
4
کد 2043

67 متری
سند قولنامه ای
تازه ساز
عبدالمطلب
طبقه 4 از 4

▫️ تک خواب
▫️ گرمایش: بخاری
▫️ سرمایش: کولر آبی
▫️ امتیازات مستقل
▫️ جهت شمالی
▫️ کوچه 8 متری

❌ پارکینگ ندارد
❌ آسانسور ندارد
✅ انباری دارد
✅ هود دارد
✅ گاز روکار

معاوضه با دو خواب

عکس های واحد موجوده پیام بدید