تائید
فروش مسکونیآپارتمان68 متر بلوار قیام

68 متر بلوار قیام

2 هفته پیش در قیام

متراژ
68
ساخت
1385
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏6,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏101,470,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی شده
تعداد کل طبقات
4
68 متر در یکی از بهترین کوچه های بلوار قیام ( حوری )
بازسازی شده بدون هزینه رنگ شده و تمیز
کابینت های گلاس،گاز رو کار
پارکینگ اختصاصی + انباری
کمد دیواری
ساختمان رنگ شده
سه دقیقه تا مترو 17 شهریور و قیام ، بی آر تی و
مدارس،فروشگاه،بازار و...
دو واحدی رمپ خور در چهار طبقه طبقه چهار طبقه اول با پنج پله
با واحد بزرگتر در همین محل معوضه می شود