تائید
فروش مسکونیآپارتمان68 متر طبقه دوم /پارکینگ/تک برگ

68 متر طبقه دوم /پارکینگ/تک برگ

2 سال پیش در فردیس

متراژ
68
ساخت
1380
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬352٬000 تومان
پلاک کلی خونه اکازیون  براتون آماده کرده

⭕فقط کافیه پایین این صفحه روی دکمه|همه آگهی ها و اطلاعات آژانس |بزنی ،تا خونتو پیدا کنی⭕

ملک فوق:
●به قیمت رسیده ●سند تک برگ

●ساختمان کم واحد         ●آفتابگیر رو به نما

●خوش نقشه                   ●پارگینگ شخصی

● انباری سندی                   ● تراس بزرگ

●کابینت MDF                   ●کف پارکت

● سقف کناف کاری            ● نورپردازی شکیل

●گاز رومیزی                       ●هود هوشمند

● کمد دیواری عمیق            ●آیفون تصویری

●درب ریموت دار                 ●درب ضد سرقت

●مالک و همسایگان خوب     ●موقعیت مکانی 
●قابلیت اخذ وام تا 800 میلیون
●قابلیت رهن تا300 میلیون
●نقدینگی لازم برای خرید :یک میلیارد و صد
●مبلغ کل:دو میلیارد و دویست

☎️《فقط کافیه با کارشناس های پلاک  تماس بگیری تا کمکت کنن یا پایین این صفحه بقیه آگهی هارو ببینی》

⭕آدرس دفتر : ابتدای قریشی شمالی، چهارراه رجایی (خلیج فارس)، املاک   پلاک، مشاور [ یزدانی]