تائید
فروش مسکونیآپارتمان68 متر - طبقه نهم - رو به نما - ویو ابدی

68 متر - طبقه نهم - رو به نما - ویو ابدی

2 روز پیش در شاهین‌ویلا

متراژ
68
ساخت
1392
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏4,980,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏73,235,000 تومان
طبقه
9
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
9
خوش نقشه - به قیمت رسیده - فروش به دلیل جابه جایی - قیمت قابل مذاکره و تخفیف - قابل تهاتر !!!!!

- 68 متر
- دو خواب
- طبقه نهم
- کابینت های گلاس
- جنوبی رو به نما
- 18 واحدی ( هر طبقه دو واحد )
- سند تک برگ

-------------------------------------------------------------------------------------------

کارشناس: فرشاد ایمانی

آدرس دفتر: گوهردشت خیابان استقلال شمالی روبروی پارک ملکشاه املاک هشت ستاره