تائید
فروش مسکونیآپارتمان68 متر/فول بازسازی شده/دو کله نور/شهران جنوبی

68 متر/فول بازسازی شده/دو کله نور/شهران جنوبی

11 ساعت پیش در شهران جنوبی

متراژ
68
ساخت
1387
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏12,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏186,764,000 تومان
طبقه
3
با سلام فرهان هستم کارشناس تخصصی ملک در شهران
نور واحد جنوبی و شرقی
بدون دیوار مشترک
فول بازسازی شده تخلیه

68 متر غرق در نور سالن پرده خور خوش چیدمان

آشپزخانه پرکابینت باکس ساید/لباسشویی/ظرفشویی

دو خواب استاندارد کمد دیواری جادار قابل چیدمان سرویس خواب دونفره و اکسسوری

امکانات پارکینگ/بالکن/انباری
سند تک برگ
قیمت12/700

برای بازدید تماس بگیرید
فرهان
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک ایران زمین شعبه۲