تائید
فروش مسکونیآپارتمان68 متر لوکس / بهترین نور و نقشه بدون مشابه

68 متر لوکس / بهترین نور و نقشه بدون مشابه

1 روز پیش در سازمان برنامه جنوبی

متراژ
68
ساخت
1387
قیمت کل
‏17,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏252,941,000 تومان
طبقه
4
درود فراوان

✳️✳️مالک فروشنده 100 درصد✳️✳️

✴️
✔️68 متر
✔️دو خواب استاندارد و بزرگ

✴️ویژگی ها
⚜️سراسر نور⚜️
⚜️نقشه مهندسی بدون کوچکترین هزینه⚜️
⚜️فول دیزاین و فول بازسازی با متریال درجه یک⚜️

✴️فول امکانات
✔️پارکینگ
✔️آسانسور
✔️انباری
✅️نما مشاعات فوق العاده تمیز
✅️قابلیت رهن تا مبلغ 1700 میلیارد

✴️دسترسی آسان به مراکز خرید و شاه راهای اصلی

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
مشاور شما سعیدی