تائید
فروش مسکونیآپارتمان68 متری واحد عروسکی سند تک برگ کهریزک

68 متری واحد عروسکی سند تک برگ کهریزک

13 ساعت پیش در حمزه آباد

متراژ
68
ساخت
1399
اتاق
3
قیمت کل
‏4,420,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏65,000,000 تومان
طبقه
4
✳️ به نام خداوند یکتا✳️

✴️ املاک پرهام | تجربه ای متفاوت در خرید و فروش ملک
☑️ با سابقه ای درخشان در منطقه کهریزک
☑️ مشاوره تخصصی برای انتخاب بهترین ملک متناسب با بودجه و خواسته شما

____امکانات ویژه ملک های ارائه شده:
✔️ تجهیزات نصب شده با کیفیت ممتاز
✔️ نمای مدرن با طراحی جذاب
✔️ نورگیر عالی و فضای سبز
✔️ سند رسمی تک برگ
✔️ پارکینگ اختصاصی + انباری
✔️ آسانسور ایمن و استاندارد
✔️ دسترسی سریع به ایستگاه مترو (خط تجریش–کهریزک)
✔️ موقعیت عالی در نزدیکی مراکز عمومی و فروشگاه ها

____خدمات قابل ارائه:
✅️دریافت وام مسکن تا سقف 880 میلیون تومان
✅️وام 120 میلیون تومانی به ازای هر فرزند
✅️ رهن و اجاره ملک به عهده دفتر
✅️امکان تهاتر ملک یا خودرو

‼️ کلیه امور بانکی، حقوقی، و استعلامات شهرداری توسط مجموعه انجام می شود
‼️ تعهدات مالی و حقوقی با ثبت رسمی و تضمین پرداخت
⭕️با ما، در کنار تجربه، امنیت و شفافیت را لمس خواهید کرد. فقط تماس