تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا680 متر باغ چهاردیواری /محوطه سازی شده

680 متر باغ چهاردیواری /محوطه سازی شده

1 هفته پیش در رضی آباد پایین

متراژ
20
ساخت
1403
متراژ زمین
680
قیمت کل
‏10,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏14,705,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
گروه مشاورین املاک ارگ

680 متری باغ چهار دیواری

درختان مثمر سهمیه آب کشاورزی

محوطه سازی شده انیشگاه

سرایداری محوطه سنگ

آب شهری برق مصرفی گاز

سند عرصه اعیان

مجموعه نگهبان 24 ساعته