ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
68متر دوخواب طبقه اول سند تگ برگ مناسب سرمایگذاری
68متر دوخواب طبقه اول سند تگ برگ مناسب سرمایگذاری
16 ساعت پیش در گرمدره
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
68
ساخت
1399
قیمت کل
6,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
102,205,000 تومان
طبقه
1
««دپارتمان بزرگ آمازون»»
(((((مشاوره شما خانم حسینی ))))
[[[[دپارتمان بزرگ آمازون بالای چندین سال سابقه کاری در منطقه ]]]
مشخصات و توضیحات فایل =
+68متر
+2خواب
+طبقه اول
+آسانسور
+پارکینگ سندی
+خوش نقشه و قابل چیدمان
*با خیال راحت خرید کند در کم تمرین زمان سود کن*
صفر تا 100کار های اداری شما در خرید ملک تا روز سند به عهده دپارتمان آمازون هست *
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت