ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
68متر*دیزاین حرفه ای*برای خوش سلیقه ها*سند تکبرگ
68متر*دیزاین حرفه ای*برای خوش سلیقه ها*سند تکبرگ
11 ساعت پیش در فاز 1
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
68
ساخت
1403
قیمت کل
4,150,000,000 تومان
قیمت هر متر
61,029,000 تومان
طبقه
2
««بـسم تعـالی»»
✅با شـرایط اخذ فوری وام، مسکن به عهده املاک در کوتاه ترین زمان ممکن✅
✅نقدینگی+وام+رهن=قیمت کل/به همین راحتی به خانه رویایی تون برسید✅
⚜: بالکن قابل چیدمان
〽️دپارتمان واملاک بزرگ«شار»بانک اطلاعات ملک اندیشه〽️
آریامنش هستم کارشناس و امین امورملکی شما☎️
بامن تماس بگیرید
ساعت تماس؛8صبح تا 24
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت