تائید
فروش مسکونیآپارتمان68متر*فول امکانات سندتکبرگ باوام آماده بدون اوراق

68متر*فول امکانات سندتکبرگ باوام آماده بدون اوراق

2 روز پیش در مهر ویلا شمالی

متراژ
68
ساخت
1396
اتاق
1
قیمت کل
‏700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏10,294,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
⚫️آپارتمان فوق سند تک برگی میباشد عالی برای سرمایه گذاری
▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️
1030وام زوجین آماده بدون هزینه اوراق و ضامن کسر از حقوق حدود یکسال پرداخت شده
▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️
دارای 300رهن مستاجر تا برج6 سال آینده
▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️
700میلیون نقدینگی برای خرید آپارتمان بدون هزینه اضافی

✳️✳️مهرداد هستم مدیر فروش منطقه