تائید
فروش مسکونیآپارتمان68متر/فول بازسازی/ویو دار/سازمان برنامه

68متر/فول بازسازی/ویو دار/سازمان برنامه

2 هفته پیش در سازمان برنامه جنوبی

متراژ
68
ساخت
1390
اتاق
1
قیمت کل
‏13,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏197,058,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی شده
تعداد کل طبقات
5
بسمه تعالی

(((فروشنده واقعی)))

(((((قیمت مقطوع)))))

(((((غرق نور)))))

✅68متر/1خواب
✅5*3واحدی کلا 15 واحد
✅سالن پرده خور
✅در حد کلید نخورده
✅بدون1 سانت پرتی
✅کمد دیواری فراوان
✅2نبش نور
✅تاپ لوکیشن
✅مشاعات بشدت قوی
✅کوچه عریض و مشجر

سیدی