تائید
فروش مسکونیآپارتمان68متر/ پارکینگ اختصاصی/ پایین ترین قیمت

68متر/ پارکینگ اختصاصی/ پایین ترین قیمت

1 هفته پیش در فاز 1

متراژ
68
ساخت
1396
قیمت کل
‏4,520,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏66,470,000 تومان
طبقه
3
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی شده
ما برای وقت شما و خودمان ارزش قائلیم

☝این خونه تا چند ثانیه ی دیگه مال توئه یا مال حسرت؟»
✅️دسترسی آسان سریع به دو کلان شهر تهران’کرج
✅️دسترسی به امکانات رفاهی تفریحی درمانی
✅️حوزه ثبتی تهران با پیش شماره 021

‼️زنگ خطر افزایش قیمت به صدا درآمد‼️
‼️همین امروز خرید کن. ممکنه فردا دیر باشه‼️

‏ℹ️مشخصات واحد⬇️

⚜️68 متر دو خواب تخت خور
⚜️نورگیر محشر و پذیرایی بسیار دلباز
⚜️اشپزخانه ای مدرن برای بانوان محترم ایرانی
⚜️توی این واحد به تک به تک جزئیات دقت شده و برای استفاده از این واحد یک ریال خرج نداری
⁉️این واحد واقعا ارزشمنده؛ پس چرا بهم زنگ نمیزنی؟

این آگهی جهت پیشنهاد سرمایه گذاری درج شده.

✋من بخشعلی ام
⚠️ما به خونه دار شدن به چشم یه حق نگاه می کنیم، نه یه امتیاز لوکس.

⭕️املاک آرتا با بیش از 900 فایل مناسب با هرسلیقه و بودجه⭕️

☑️امروز روز توست☑️
☑️همین حالا تماس بگیر☑️

با هر میزان نقدینگی برات یه واحد خوب دارم✨✌
☎️پس همین حالا تماس بگیر☎️