تائید
فروش مسکونیآپارتمان69 متر 2 خواب کیکاووس

69 متر 2 خواب کیکاووس

2 هفته پیش در اختیاریه

متراژ
69
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏15,550,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏225,362,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4

⚜️سالن دلباز

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

کارشناس فروش ملکی در دلتا
پدرام