تائید
فروش مسکونیآپارتمان69 متر 2خ طبقه اول بنی هاشم

69 متر 2خ طبقه اول بنی هاشم

1 هفته پیش در کاظم‌آباد

متراژ
69
ساخت
1382
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏13,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏195,652,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
درود
69 متر 2 خ
با پارکینگ بدون مزاحم سندی و انباری
خوش نقشه
دسترسی پیاده ب مترو و اتوبوس 1 دقیقه
فایل شخصی
12 متر پاسیو مسقف
طبقه اول کم واحد
آفتابگیر
با املاک های منطقه همکاری میشود کمیسیون یکطرفه