تائید
فروش مسکونیآپارتمان69 متر/بلوارشهرزاد/امکانات کامل/

69 متر/بلوارشهرزاد/امکانات کامل/

2 هفته پیش در دروس

متراژ
69
ساخت
1389
اتاق
1
قیمت کل
‏20,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏289,855,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
2
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
4
**اکازیون واقعی
متراژ ریز با امکانات کامل فروشنده واقعی**
69 متر 1 خواب
طبقه سوم
پارکینگ سندی
آسانسور
انباری بزرگ
14 سال ساخت
فرصت سرمایه گذاری و خرید مناسب
فایل اختصاصی