تائید
فروش مسکونیآپارتمان69 متر ، دو خواب/لـوکـس/P سـنـدی/بـی نـظـیـر

69 متر ، دو خواب/لـوکـس/P سـنـدی/بـی نـظـیـر

1 هفته پیش در فاز 1

متراژ
69
ساخت
1400
قیمت کل
‏5,120,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏74,202,000 تومان

✔️دوست عزیز عکسای واحد کاملا واقعی هستند
✔️تیم حرفه ای نیکان با بیش از 1200 فایل در متراژ و قیمت مختلف

⬅️69 متر خُـوش نقشه / غرق نور / بدون پرتی / پارکینگ سندی/ تاپ لوکیشن

✅هرفایلی مدنظرتونه همین الان تماس بگیرید

❌بازدید همه روزه از ساعت 9 صبح الی 9 شب حتی ایام تعطیل❌

❌پاسخگویی تماس هر روز از ساعت 8 صبح الی 1 شب❌

✅مشاور شما: مهندس پیری✅