تائید
فروش مسکونیآپارتمان69 متری فروش شیک پیروزی خ عزیزی

69 متری فروش شیک پیروزی خ عزیزی

2 هفته پیش در جابری

متراژ
69
ساخت
1383
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏7,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏108,695,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
جنس کف
پارکت چوب
سرویس بهداشتی
ایرانی و فرنگی
تعداد کل طبقات
4
(بانام و سپاس از پروردگار)
69 متر/2 خواب/20 ساله /بسیار خوش نقشه/سرویس ایرانی و فرنگی/کف پارکت /کابینت ام دی اف/4طبقه سه واحدی /طبقه 2سندی (3روییتی )پله کم
سر نبش/تخلیه/
زیر قیمت//
مشاور شما:امین
(فایل های مشابه موجود است)

گروه مشاورین املاک سعید:پیروزی لاین کندرو امام علی نرسیده به مترو ابن سینا

با مدیرت داخلی :محمدرضا کربلایی