تائید
فروش مسکونیآپارتمان69متر/دوخواب/فول/کرمان/مجیدیه

69متر/دوخواب/فول/کرمان/مجیدیه

19 ساعت پیش در کرمان

متراژ
69
ساخت
1401
قیمت کل
‏15,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏224,637,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
درود و عرض ادب
متراژ:69
طبقه:4

پارکینگ:غیر مزاحم سندی

انباری سندی
آسانسور
4ساله
شناور در نور
سالن پرده خور
آشپزخانه پرده خور
جفت اتاق خواب ها پرده خور
دپارتمان پلاک یک با فعالیت vip بر روی واحد شما
فروش واحد شما در کمتر از 72 ساعت
دپارتمان پلاک یک با تنوع بالا در فایلینگ منطقه
خریدو فروش آپارتمان شما ظرف مدت72 ساعت آینده
جهت کسب اطلاعات بیشتر و بازدید از ملک تماس بگیرید
مشاور و امین شما خانم صالحی