تائید
فروش مسکونیآپارتمان69متر طبقه اول خوش نقشه

69متر طبقه اول خوش نقشه

1 هفته پیش در تهران‌سر

متراژ
69
ساخت
1386
قیمت کل
‏11,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏168,115,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
دوخواب روبه آفتاب . پارکینگ و انباری و آسانسور و بالکن تمام خواسته هایی که از واحد داشته باشید دارد . بهترین لوکیشن تهرانسر دور از ترافیک ...
چهاراه صدف.....کوچه پهن کوچه آشوری .......
مناسب سخت پسندان.......
مشاور املاک پژمان......
مدیریت فروش منطقه ...اکبری