تائید
فروش مسکونیآپارتمان7 پارکینگ برای واحد 320 متری پرداخت طبق توافق

7 پارکینگ برای واحد 320 متری پرداخت طبق توافق

1 هفته پیش در کیانپارس

متراژ
320
ساخت
1404
اتاق
4
قیمت کل
‏86,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏268,750,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
6 واحد مسکونی با 3 طبقه مشاعات رفاهی واقع در خیابانی کم تردد و دسترسی آسان
یک طبقه اختصاصا برای سالن اجتماعات،باشگاه بدنسازی و کافه کتابخانه

تنها واحد موجود و ساخت شده با 5 پارکینگ سندی جای دو خودرو اضاف بدون مزاحمت
پارکینگ ها هرکدام به متراژ 2.50

320 متر بنای قابل استفاده
طراحی و تفکیک فضاها به درستی
فضای نشیمن،صبحانه خوری، پذیرایی کاملا مجزا
تراس قابل چیدمان کاملا چهارفصل
4 خواب+ مید روم مستقل
دو خواب مستر 30 متری با کلوزت روم لوکس
اپلاینس آشپزخانه از برند بوش
کابینت های آکس کف تا سقف
سنگ های طبیعی اسلب 1.20 در 2.40 کف واحد
ارتفاع سقف واحد ها 3 مترو 20 سانت واقعی
دریافت نور مستقیم خورشید از پنجره های قدی دو جداره آلومینیومی ترمال بریک آیق صوت

سیستم سرمایش VRF
زیر ساخت هوشمند برند Ekinex کنترل دما و روشنایی از راه دور
شیرالات تمام توکار grohe
لاین آسانسور 15 نفره Fujitec
و چندین آپشن های دیگر

رجبی
دفتر املاک شهریاری