تائید
فروش مسکونیآپارتمان70 متر اپارتمان /خوش نقشه/لوکیشن خوب

70 متر اپارتمان /خوش نقشه/لوکیشن خوب

1 هفته پیش در شهریار

متراژ
70
ساخت
1386
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏4,760,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏68,000,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
به نام خدای فراوانی ها
________________________
✅️70 متر آپارتمان
✅️2 خواب
✅️طبقه 2
✅️قابلیت اخذ وام
✅️قابلیت رهن مستاجر تا 600 میلیون
______________________________
✅️ادرس دفتر: بلوار علامه طباطبایی خیابان بنت الهدی املاک شاهان
✅️کارشناس امور ملکی: بابائی