ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
70 متر/ دو خواب / سازمان برنامه/فول امکانات
70 متر/ دو خواب / سازمان برنامه/فول امکانات
1 روز پیش در سازمان برنامه جنوبی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
70
ساخت
1387
قیمت کل
17,550,000,000 تومان
قیمت هر متر
250,714,000 تومان
طبقه
5
تعداد کل طبقات
5
70متر
املاک بزرگ پلاک
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت