تائید
فروش مسکونیآپارتمان70 متر دو خواب /فول/خوش نقشه/فروشنده/محلاتی

70 متر دو خواب /فول/خوش نقشه/فروشنده/محلاتی

1 هفته پیش در ارجمندی

متراژ
70
ساخت
1397
انباری
ندارد
قیمت کل
‏7,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏112,142,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
گروه مشاورین 19 ضامن اعتماد شماست

آپارتمان 70 متری دو خوابه
فول امکانات (آسانسور ، پارکینگ ، بالکن )
5 طبقه 2 واحدی /طبقه 5
پارکینگ سندی و غیر مزاحم
قیمت پارکینگ 500 جداگانه
سالن مربع با اتاق خواب های تختخور
کمد دبواری ریلی
دارای بالکن
فروشنده 100

لطفا همکاران محترم تماس نگیرند