تائید
فروش مسکونیآپارتمان70 متر دوخواب/ سالن پرده خور/ سردار جنگل

70 متر دوخواب/ سالن پرده خور/ سردار جنگل

2 روز پیش در پونک

متراژ
70
ساخت
1387
قیمت کل
‏17,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏254,285,000 تومان
طبقه
3
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی شده
فایل شخصی، لطفا با آگهی های فیک مقایسه نکنید
°•°•° °•°•° °•°•° °•°•° °•°•° °•°•°
دریا ی نور واقعی تمام پنجره ها رو به آفتاب
سالن پرده خور
پذیرائی بزرگ مناسب هرنوع چیدمان
صفر تا صد بازسازی شده بدون یک ریال خرج
مهم تر از همه تاپ لوکیشن منطقه« باکس پونک »

°•°•° °•°•° °•°•° °•°•° °•°•° °•°•°
برای توضیحات شنیدنی و بازدید تماس بگیرید
اعتبار قیمت 48ساعت
مشاور تخصصی پونک: نیما علامه