تائید
فروش مسکونیآپارتمان70 متر دوخوابه نوساز سکونت و سرمایه گذاری

70 متر دوخوابه نوساز سکونت و سرمایه گذاری

23 ساعت پیش در سرسبز

متراژ
70
ساخت
1404
قیمت کل
‏22,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏320,000,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✅70متر دوخوابه

✅4طبقه تکواحدی طبقه دوم

✅مشاور شما ابراهیمی