ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
70 متر/پارکینگدار/میرجلیلی
70 متر/پارکینگدار/میرجلیلی
1 هفته پیش در حلال احمر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
70
ساخت
1387
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
7,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
108,571,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
❗عکس ها متعلق به خود واحد میباشد❗
❗دسترسی ب مترو و بی ارتی سه دقیقه واقعی❗
دسترسی ب مراکز رفاهی(سوپر مارکت.فروشگاه.بیمارستان.مدرسه)
کوچه ی خوب گذر 8 متری
⚜️بهترین متریال مصرفی
⚜️شخصی ساز مشاعات بسیار تمیز تا سقف سنگ... ساختمان کم جمعیت و بسیار ارام
دو واحدی
❗بالکن
❗پارکینگ سندی غیر مزاحم(400)
❗انباری سندی
سالن دلنشین نقشه بسیار زیبا
2خواب نورگیر تخت خور
سرویس و حمام مجزا فول باسازی شده
آشپزخانه کدبانو پسند
کابینت ام دی اف گاز رومیزی 4 شعله
⚜️قابلیت رهن تا 900 میلیون مناسب برای سکونت و سرمایه گذاری
برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت